1. Samar.plSamar.pl
  2. Wiadomości Wiadomości
  3. Isuzu D-Max we flocie policji
Wiadomości

Isuzu D-Max we flocie policji

Autor: Piotr Mieszkowski

Piotr Mieszkowski

1 min

Flota Komendy Głównej Policji została zasilona o nowe pojazdy typu pick-up. 34 sztuki Isuzu D-Max dostarczyła firma Marvel z Łodzi. Nowe auta mają silnik diesla 1.9 o mocy 163 KM i napęd na cztery koła.
Zobacz także Białystok stawia na elektryczne autobusy Yutong Sto autobusów miejskich Mercedes dla Wrocławia Volvo zasila flotę polskiej policji

Jak informuje firma Astara, importer marki Isuzu, zamówione przez Komendę Główną Policji mają nadwozie z podwójną kabiną oraz aluminiową nadbudowę dostosowaną do potrzeb policji. Dzięki swojej wszechstronności, niezawodności, a także wytrzymałości, Isuzu D-Max będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy KGP do realizacji różnych zadań, jak m.in. utrzymywanie porządku publicznego, działania operacyjne, czy transport ładunków.

Łódzki dealer Isuzu, firma Marvel, przekazała KGP 34 pick-up'y D-Max w kolorze srebrnym, ze skrzynią automatyczną. Isuzu D-Max z podwójną kabiną, ma pakę o ładowności 1,1 tony i może holować przyczepę o masie do 3,5 tony. Pojazdy odebrane przez KGP zostały rozdysponowane do oddziałów prewencji policji w całym kraju.

Autor

Tagi

Udostępnij

Następne publikacje

Powiązane publikacje na podstawie kategorii i tagów