#1Park pojazdów wodorowych - marzec 2026
Samochody zasilane wodorem to nadal nowość na rynku. Sprawdzamy, ile samochodów z napędem wodorowym było zarejestrowanych w Polsce do końca marca 2026 roku.

Michał Hadyś
1 min
Według najnowszych danych, uwzględniających wyrejestrowania, w ostatnim dniu grudnia 2025 roku w Polsce zarejestrowanych było 27 659 elektrycznych jednośladów. Zdecydowaną większość 87,5% (24 213 szt.) stanowią motorowery, a pozostałą część - elektryczne motocykle (3 446 szt.). Tegoroczny wzrost rejestracji spowodował, że 2024 rok stracił status rekordowego. W ubiegłym roku zarejestrowano 4 828 szt. elektrycznych jednośladów, o 13,5% niż w 2024 roku.
Park elektrycznych aut dostawczych - grudzień 2025
Rejestracje jednośladów w grudniu 2025 roku
Rejestracje nowych BEV - grudzień 2025
Rejestracje samochodów osobowych i dostawczych w grudniu 2025 roku

Brak dostępu do płatnych publikacji
Skontaktuj się z nami, aby wykupić dostęp do Samar+ (dawniej Strefa biznesu)
#1Samochody zasilane wodorem to nadal nowość na rynku. Sprawdzamy, ile samochodów z napędem wodorowym było zarejestrowanych w Polsce do końca marca 2026 roku.
#2Choć to trudno zauważyć, elektrycznych microcarów w Polsce jest coraz więcej. Od pięciu lat rynek systematycznie rośnie. Przedstawiamy raport o stanie parku elektrycznych microcarów na koniec marzec 2026 roku.
#3Elektromobilność przyspiesza, a jednym z najszybciej rosnących segmentów rynku jest segment aut ciężarowych. IBRM Samar sprawdza, ile takich pojazdów jeździ obecnie po polskich drogach według baz CEPiK.
Powiązane publikacje na podstawie kategorii i tagów






