
Udział Polski w rejestracjach marek w Europie - Lexus górą
Korzystając z danych opublikowanych przez stowarzyszenie ACEA sprawdzamy, jaki udział ma Polska w rejestracjach w Europie.
Michał Hadyś
3 min
Warto dodać, że w analizowanym okresie marca było 6 dni roboczych, tyle samo jak w marcu 2024 roku. W całym marcu będzie 21 dni roboczych, tyle samo co rok wcześniej.
Brak dostępu do płatnych publikacji
Skontaktuj się z nami, aby wykupić dostęp do Samar+ (dawniej Strefa biznesu)
Korzystając z danych opublikowanych przez stowarzyszenie ACEA sprawdzamy, jaki udział ma Polska w rejestracjach w Europie.
Na podstawie danych udostępnionych przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA) analitycy IBRM Samar przygotowali zestawienie, które pokazuje udziały nowych osobowych samochodów elektrycznych (BEV) w rynkach poszczególnych krajów europejskich w 2025 roku.
W lutym 2025 roku firmy CFM zarejestrowały w Polsce mniej nowych aut osobowych niż w poprzednim miesiącu oraz mniej w zestawieniu z lutym roku 2024. Skumulowany wynik po dwóch miesiącach także jest na minusie w stosunku analogicznego okresu roku ubiegłego.
Powiązane publikacje na podstawie kategorii i tagów