/ Biblioteka raportów
 

1. Rejestracje, struktura rynku - Samochody osobowe i dostawcze o DMC do 3,5t

Bieżace wydanie: maj 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Raport zawiera szczegółowe informacje na temat rejestracji na polskim rynku samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu nie przekraczającej 3,5 tony.

2. Baza rejestracji nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t

Bieżace wydanie: maj 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Baza rejestracji opracowana w oparciu o dane pochodzące z Centralnej Ewidencji Pojazdów, uwzględniająca korekty w zakresie pojemności i mocy silnika oraz typów nadwozia, wprowadzone dla samochodów oferowanych w Polsce. Baza zawiera dane z bieżącego roku dotyczące zarejestrowanych po raz pierwszy na terenie Polski nowych samochodów osobowych i dostawczych o DMC do 3,5 tony.

4. Rejestracje, struktura rynku - Samochody dostawcze i ciężarowe

Bieżace wydanie: maj 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Raport zawiera szczegółowe informacje na temat liczby zarejestrowanych na polskim rynku samochodów dostawczych i ciężarowych, a także skróconą informację na temat rejestracji naczep.

7. Management Briefing - Samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe

Bieżace wydanie: maj 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Raport prezentuje bieżące informacje dotyczące stanu polskiej gospodarki, aktualnych obciążeń podatkowych samochodów oraz podstawowe dane statystyczne dotyczące rejestracji samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

8. Analiza aktualnych trendów - Samochody osobowe

Bieżace wydanie: kwiecień 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Analiza opracowana na podstawie bieżących wyników dotyczących rejestracji samochodów nowych i używanych pozyskanych z Centralnej Ewidencji Pojazdów, a także z Ministerstwa Finansów. Przygotowany komentarz prezentuje przyczyny zachodzących na rynku zmian, uwzględniając również wpływ szeroko rozumianej gospodarki.

10. Rynek samochodów używanych – Samochody osobowe po raz pierwszy rejestrowane i przerejestrowywane w kraju

Bieżace wydanie: kwiecień 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Raport prezentujący rozwój rynku samochodów używanych w Polsce, uwzględniający samochody sprowadzone z zagranicy oraz zmieniające właściciela w kraju.

12. (CEP) Rynek klienta instytucjonalnego - Samochody osobowe i dostawcze o DMC do 3,5t

Bieżace wydanie: maj 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Raport prezentuje aktualne dane dotyczące liczby samochodów rejestrowanych przez firmy oraz aktualne trendy obserwowane na rynku klienta instytucjonalnego.

15. Park samochodów w Polsce na podstawie GUS - Samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy

Bieżace wydanie: 2021 Cykl wydawniczy: Rok

Raport prezentuje podstawowe informacje o liczbie samochodów osobowych i ciężarowych (w tym dostawczych) zarejestrowanych w Polsce na koniec ubiegłego roku.

26. Poszerzona baza rejestracji nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t N-CEP (Poziom ogólnopolski)

Bieżace wydanie: maj 2024 Cykl wydawniczy: Miesiąc

Baza rejestracji opracowana w oparciu o dane pochodzące z Centralnej Ewidencji Pojazdów, poszerzona o dodatkowe informacje opracowane na podstawie deklarowanych przez producentów danych sprzedażowych. Zawiera dane z ostatnich dwóch lat dotyczące zarejestrowanych po raz pierwszy na terenie Polski nowych samochodów osobowych i dostawczych o masie całkowitej do 3.5t.

28. Park samochodów dostawczych i ciężarowych w wieku od 11 do 20 lat

Bieżace wydanie: 2023 Cykl wydawniczy: Rok

Baza zawiera szczegółowe dane dotyczące parku zarejestrowanych w Polsce samochodów dostawczych i ciężarowych w wieku od 11 do 20 lat.