/  / Przymiarki cenowe do Skody Karoq

Przymiarki cenowe do Skody Karoq

null
© Skoda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ile na polskim rynku będzie kosztować następca modelu Yeti? Jeśli cena okaże się rozsądnie skalkulowana, to mniejszy brat Skody Kodiaq może okazać się prawdziwym hitem.

Tymczasem na rodzimym rynku czeskim Skoda opublikowała już cennik na model Karoq. Ten mierzący na długość 4382 mm model z segmentu kompaktowych SUV-ów aktualnie występuje do wyboru z dwa jednostkami benzynowymi. Czyli 1.0 TSI/115 KM lub 1.5 TSI/150 KM, gdzie w celu poprawy ekonomiki paliwowej zastosowano technologię czasowego odłączania cylindrów (ACT).

Ceny katalogowe podanych wersji zaczynają się odpowiednio od 529 900 oraz 624 900 koron (motor 1.5 TSI występuje do pary z DSG).

Po stronie diesla znajdziemy natomiast silnik 1.6 TDI/115 KM, współpracujący z sześciobiegową skrzynią manualną. Oferowana jest również konstrukcja 2.0 TDI/150 KM, którą można zestawić do wyboru z przekładnią ręczną albo z 7-biegową dwusprzęgłówką DSG. Zaś dodatkowo kierowca ma do dyspozycji standardowo napęd na obie osie.

Ceny wersji wysokoprężnych Karoq zaczynają się nad Wełtawą od 579 900 koron czeskich.Według zapowiedzi generalnego importera w Polsce, Skoda Karoq pojawi się na naszym rynku w ostatnim kwartale bieżącego roku.
Odnośniki
 
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane