/  / Zyskaj spokój z pakietami przeglądów Skody

Zyskaj spokój z pakietami przeglądów Skody

SKODA|
null
© Skoda
null

Już teraz kierowcy wybierający Skodę mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty pakietów przeglądów, które obniżają koszty i zwiększają komfort eksploatacji nawet przez cztery lata.

Skoda Polska wprowadziła na rynek dostępne dla wszystkich modeli marki pakiety przeglądów. Dają one nabywcom indywidualnym i flotowym nowych samochodów Skoda prawo na przeprowadzanie przeglądów okresowych u autoryzowanych partnerów serwisowych w zamian za jednorazową opłatę. Zależnie od wybranego pakietu zapewnia on wymianę określonych materiałów eksploatacyjnych i ich naprawę oraz wymianę płynów eksploatacyjnych wymienionych w warunkach programu, bez żadnych kosztów dodatkowych.

To szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przewidywalne zarządzanie kosztami bez żadnych niespodziewanych wydatków dodatkowych oraz wysoki komfort i spokój eksploatacji: przez okres czterech lat pakiet gwarantuje profesjonalną obsługę autoryzowanego serwisu Skoda i wykorzystywanie najwyższej jakości podzespołów oraz zalecanych przez producenta płynów eksploatacyjnych.

Przekłada się to na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa korzystania z samochodu przez cały okres trwania programu oraz zwiększenie wartości rezydualnej egzemplarza i jego atrakcyjności na rynku wtórnym.

Skoda przygotowała trzy rodzaje pakietów dopasowanych dokładnie do potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów w Polsce:
Pakiet Basic obok obowiązkowych przeglądów okresowych obejmuje bezpłatne wymiany określonych materiałów eksploatacyjnych: odpowiedniego oleju, filtrów - oleju, przeciw-pyłkowego, filtrów paliwa, powietrza, podkładki korka oleju, płynu hamulcowego i świec zapłonowych. Pakiet można wykupić na czas 36 lub 48 miesięcy; dla każdej z tych opcji przygotowano trzy limity przebiegu (od 30 000 do 60 000 km).

W zależności od modelu i wybranej kombinacji czasu trwania umowy i limitu przebiegu całkowity koszt pakietu wynosi już od 880 złotych.

Pakiet Complete dodaje do obsługi zawartej w pakiecie Basic naprawę i wymianę jeszcze większej liczby ważnych, narażonych na intensywną eksploatację podzespołów: oprócz wyżej wymienionych są to jeszcze pióra wycieraczek, tarcze, klocki, szczęki, cylinderki i bębny hamulcowe oraz sprzęgło. Pakiet ten przewiduje też wyższe limity przebiegu: od 45 000 do nawet 120 000 km.

Opłata jednorazowa zaczyna się już od 3 370 zł.

Najpełniejszą obsługę i działanie w prawie każdym wypadku gwarantuje pakiet Professional. Dedykowany dla odbiorców intensywnie korzystających z samochodów i oczekujących przy tym niezmiennie najwyższej sprawności technicznej przy zachowaniu obniżonych kosztów eksploatacji, do już wymienionego zakresu usług dodaje jeszcze darmowe uzupełnianie płynów eksploatacyjnych (z wyłączeniem paliwa) oraz naprawę lub wymianę w wypadku zużycia podzespołów.

Pakiet Professionalobejmuje zarówno te elementy narażone na największą eksploatację jak świece, uszczelki czy elementy zawieszenia, po te, których naprawa wiąże się z największymi dodatkowymi kosztami: liczne części silnika, turbosprężarkę czy wał napędowy. To wszystko polski importer udostępnia za opłatą już od 5 110 zł na czas 36 lub 48 miesięcy przy limitach kilometrów w przedziale 45 000-120 000 km.

Pakiety przeglądów dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flotowych. Finansowanie można połączyć z przystępnymi rozwiązaniami wypracowanymi przez Skoda Finance: kredytami i leasingiem, wliczając cenę pakietu w cenę kredytu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane