/  / Zrób sobie Toyotę

Zrób sobie Toyotę

Toyota Aygo
© Toyota
Toyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota AygoToyota Aygonullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Czego to producenci nie wymyślą by przyciągnąć klientów do autosalonów. Dobrym przykładem są możliwości personalizacyjne nadwozia i wnętrza najnowszej odsłony modelu Aygo.

Dzięki nim, wprowadzony w czerwcu tego roku na rynek nowy maluch Toyoty jest jednym z najbardziej charakterystycznych samochodów na polskich drogach. Użytkownik, wykorzystując wymienne elementy nadwozia i wnętrza, może – zdaniem Toyoty - dowolnie zmieniać wygląd swojego samochodu. A co konkretnie? Jeśli chodzi o nadwozie, w grę wchodzi wymiana plastikowych elementów takich jak: pas przedni, pas tylny, listwy boczne czy obramowania świateł.  We wnętrzu możemy wymienić np. elementy deski rozdzielczej czy obramowanie dźwigni zmiany biegów. (patrz zdjęcia).

Zaproszeni przez Toyotę dziennikarze mieli możliwość samodzielnej „przebudowy” autka. Nie było to trudne zadanie – podpowiedzi wymagały jednak kwestie związane np. z wyjęciem spinek tak by ich nie połamać. Pracownik serwisu jest w stanie dokonać pełnej personalizacji samochodu w ciągu godziny. Jak przekonywali przedstawiciele importera, amatorowi czterech kółek zajmie to jednak niewiele więcej czasu.

Ile będzie nas to kosztowało? Za zestaw personalizacji nadwozia zapłacimy 1200-1600 zł, a za zestaw umożliwiający dokonywanie zmian w aranżacji wnętrza pojazdu - 300-900 zł.

PJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane