/  / Zobacz nowego Hyundai i30

Zobacz nowego Hyundai i30

Hyundai|
null
© Hyundai
null

Oto pierwsza oficjalna ilustracja, która prezentuje model Hyundai i30 nowej generacji. Samochód ujrzy oficjalnie światło dzienne już podczas wrześniowej wystawy we Frankfurcie. Auto został zaprojektowano i skonstruowano w Europie.

Nowy i30 jest w całości owocem prac inżynierów z Centrum Projektowego Hyundai Motor Europe w niemieckim Russelsheim i jest kolejnym krokiem w ewolucji unikalnego języka projektowania Fluidic Sculpture (opływowa rzeźba), stanowiącego wyróżniające DNA firmy.

Koncept Fluidic Sculpture zapoczątkowany w 2009 w samochodzie koncepcyjnym ix-onic, wykorzystuje płynne linie inspirowane naturą i nowoczesną architekturą, nadając efekt trójwymiarowości, widoczny we wszystkich późniejszych samochodach marki Hyundai.

"Projektując i30, używaliśmy wyrazistych, płynnie prowadzonych linii, aby samochód miał sportowy wygląd i sprawiał wrażenie będącego w ruchu nawet podczas postoju. Wizualizacja oddaje nasze dążenie do zachowania mocnej sylwetki o sportowym charakterze i dynamicznych kształtach. Dzięki temu i30 jest bardzo zbliżony do wprowadzonego niedawno do sprzedaży modelu i40, a klienci mogą w tych dwóch samochodach łatwo rozpoznać unikalny język projektowania marki Hyundai - powiedział Thomas Burkle, główny projektant Hyundai Motor Europe.

Nowy i30 jest kolejnym modelem, który ma bezpośrednio wpłynąć na dalsze umacnianie się pozycji marki Hyundai w Europie. Od momentu wprowadzenia samochodu na rynek europejski w 2007 roku, stał się on synonimem jakości i niezawodności a wraz z pojawieniem się nowego modelu będzie można go także określać jako emocjonalny i stylowy.

"Nasz europejski zespół projektantów stworzył samochód, który w pełni odzwierciedla aktualny slogan marki "New Thinking. New Possibilities.” (Nowe myślenie. Nowe możliwości). Nowy i30 będzie doskonale wyglądał na europejskich drogach dzięki wyróżniającej i pewnej sylwetce. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze opinie na temat modelu po zaprezentowaniu go po raz pierwszy we Frankfurcie - powiedział Allan Rushforth, wiceprezes Hyundai Motor Europe.

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach i na forum dyskusyjnym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane