/  / Zobacz moto kalendarz z Miss Polonia

Zobacz moto kalendarz z Miss Polonia

Pol-Mot Auto|
null
© Pol-Mot Auto
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Pol-Mot Auto z Miss Polonia 2011. Oto imitowana edycja ekskluzywnego kalendarza z Marceliną Zawadzką

W grudniu ubiegłego roku w „Mateczniku” Mazowsze w Otrębusach koło Warszawy odbyły się wybory Miss Polonia 2011. W konkursie zwyciężyła Marcelina Zawadzka reprezentująca województwo kujawsko-pomorskie, której przypadł w udziale samochód miejski Chevrolet Spark, ufundowany przez Pol-Mot Auto.

Pol-Mot Auto to firma znana od kilku dziesięcioleci na polskim rynku motoryzacyjnym, a od kilku lat również jako sponsor nagrody głównej (samochodu osobowego) w konkursie Miss Polonia.
   
Niemal nazajutrz po ceremonii koronacyjnej nowa Miss wzięła udział w profesjonalnej studyjnej sesji zdjęciowej, zorganizowanej dla Pol-Mot Auto.

W rolach głównych wraz z Miss Polonia 2011 Marceliną Zawadzką wystąpiły: Skoda Tudor z 1947 roku, Peugeot 402 z 1935, kabriolet Opel Rekord z lat 50-tych, a także Fiat 500, produkowany od lat 50-tych.

Efekty sesji można podziwiać w limitowanej edycji ekskluzywnego kalendarza Pol-Mot Auto z Marceliną Zawadzką. Każdy z czterech zamieszczonych w kalendarzu fotosów nosi niepowtarzalny, oryginalny charakter, właściwy danej porze roku.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane