/  / Zmiany w ofercie rodzinnego Fiata

CENY | Zmiany w ofercie rodzinnego Fiata

null
© FIAT
null

W gamie modelu Fiat 500L z roku produkcji 2014 włoska marka wprowadziła zmiany w wyposażeniu oraz w palecie dostępnych kolorów. Klienci mogą też wybrać nowe pakiety wyposażenia opcjonalnego, dostępne w korzystnych cenach.

Fiat zdecydował się w gamie modelowej 500L na rozszerzenie wersji wyposażenia Pop Star o radio CD/MP3 z ekranem dotykowym, kierownicę skórzaną ze sterowaniem radiem oraz skórzaną dźwignię zmiany biegów. Do gamy dostępnych kolorów dołączył natomiast metalizowany lakier niebieski Venezia oraz nowa, elegancka tapicerka.

Dla klientów kupujących model Fiat 500L z nowego roku produkcji włoska marka przygotowała ponadto trzy nowe pakiety wyposażenia, na których można oszczędzić przeszło 30% w porównaniu z wcześniejszą ceną zakupu tych elementów oddzielnie.

I tak w pakiecie "Bezpieczeństwo" poduszka powietrzna kolanowa kierowcy oraz system City Brake Control razem kosztują tylko 1 600 zł zamiast 2 500 zł, płatnych za te opcje osobno. Na pakiecie "Komfort Plus", łączącym się z wprowadzonym wcześniej pakietem "Komfort", zawierającym fotel pasażera z regulacją wysokości oraz fotele przednie ze składanymi stolikami i kieszeniami, klienci kupujący rodzinnego Fiata oszczędzą 300 zł, płacąc za całość tylko 600 zł.

Natomiast pakiet "Komfort 2", obejmujący fotele przednie z regulacją odcinka lędźwiowego, w tym kierowcy z regulacją elektryczną, ze składanymi stolikami i kieszeniami oraz schowek pod siedzeniem pasażera, kosztuje 1 300 zł. To o 750 zł taniej od wcześniejszego zakupu tych samych elementów bez pakietu.

Fiat 500L z roku produkcji 2014 dzięki ofercie promocyjnej kosztuje na polskim rynku od 54 600 złotych (1.4 95 KM Pop). Najtańsza wersja wyposażona w silnik wysokoprężny startuje natomiast z poziomu 66 400 złotych (1.3 Multijet II 85 KM Pop Star).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane