/  / Zmiany w cennikach Volkswagena

Zmiany w cennikach Volkswagena

VW|
null
© Volkswagen
null

W lutym cenniki VW Golfa VII w wersjach hatchback oraz Variant uzupełnił pakiet Business, który kosztuje 1 390 złotych. Dla klientów przygotowano też nową ofertę finansowania zakupu.

Nowy pakiet Business zawiera takie elementy jak czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system radiowy Composition Media z kolorowym ekranem dotykowym i zestawem głośnomówiącym, autoalarm oraz pakiet "czujnik deszczu". Korzyść w przypadku Golfa Comfortline w porównaniu z zakupem tych elementów pojedynczo wynosi 3 020 złotych.

W ofercie marki znalazły się także specjalne modele up! i Polo w wersjach Cityline. Charakteryzują się one bogatszym wyposażeniem standardowym i atrakcyjną ceną.

Klienci zainteresowani nowymi modelami Volkswagena mogą skorzystać także z nowej oferty finansowania zakupu, m.in. z promocyjnego pakietu ubezpieczeniowego za 3,3% wartości auta czy też Kredytu Volkswagen 0%, w którym klient przy zakupie płaci 50% wartości samochodu, pozostałe 50% w 36 miesięcznych ratach bez odsetek, z prowizją 5% od kwoty kredytu (z obowiązkowym ubezpieczeniem kredytu, pakietem ubezpieczeniowym samochodu 3,3% oraz przedłużoną opieką serwisową Safe+).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane