/  / Złoty Laur Klienta dla Bosch Service

Złoty Laur Klienta dla Bosch Service

Bosch|
null
© Bosch
null

Firma Bosch Service zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim plebiscycie popularności marek w kategorii serwisy samochodowe.

W plebiscycie klienci mogli oddawać głosy na 8 podmiotów w kategorii serwisy samochodowe, odpowiadając na pytanie: "Które z sieciowych serwisów samochodowych uważa Pan/Pani za najlepsze i polecałby/-ałaby Pan/Pani znajomym?"

Ankiety zostały przeprowadzone wielotorowo, tj. podczas sondowania telefonicznego oraz głosowania internetowego za pośrednictwem witryny internetowej konkursu.

Bosch Service zdobył 42% wszystkich oddanych głosów i zajął pierwsze miejsce w rankingu.

Sieć Bosch Service skupia w swoich ramach zarówno serwisy kompleksowo obsługujące pojazdy wszystkich marek (pod nazwą Bosch Car Service), jak też serwisy specjalistyczne (Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Centrum).

Bosch Car Service oferuje kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł.

Oprócz świadczonych usług naprawczych w każdej stacji Bosch Car Service dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch, stosowanych również na wyposażeniu fabrycznym wszystkich producentów samochodów osobowych i ciężarowych.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane