/  / Zimowe propozycje opon segmentu ekonomicznego

Zimowe propozycje opon segmentu ekonomicznego

ITR|
null
© Achilles
nullnull

Nowe na polskim rynku marki Achilles i Roadstone, dystrybuowane od tego roku przez ITR S.A., prezentują atrakcyjne cenowo modele opon zimowych do samochodów osobowych.

Uznane na zachodzie marki, indonezyjski Achilles oraz koreański Roadstone, cieszą się coraz większym zainteresowaniem także w Polsce. Połączenie dobrych osiągów i przystępnej ceny to ciekawa propozycja dla osób optymalizujących wydatki na samochód.

Achilles 101
Opona zimowa do samochodów osobowych. Zapewnia doskonałe prowadzenie i mobilność w warunkach zimowych. Budowa bieżnika gwarantuje doskonałą trakcję i krótszą drogę hamowania zarówno na śniegu, jak i lodzie. Nacięcia bieżnika tworzą większą ilość krawędzi dla lepszej przyczepności. Żebro środkowe zapewnia dokładniejsze i bardziej sportowe prowadzenie. Szersze nacięcia na barkach gwarantują większą absorpcję śniegu.

Opona dostępna w rozmiarach od 175/70R13 do 225/45R17. Cena od 104,86 PLN (netto).

Roadstone Winguard Snow'G
Opona do samochodów osobowych. Zachowuje doskonalą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Trzy szerokie, proste rowki skutecznie usuwają zalegające błoto, zapobiegając efektowi aquaplaningu. Liczne nacięcia zapewniają dobrą przyczepność i pewną jazdę po topniejącym śniegu.

W odróżnieniu od zwykłej opony zimowej w Roadstone Winguard Snow'G zastosowano kanaliki wodne i zminimalizowano krawędzie blokowe. Dzięki temu zmniejszono szumy toczenia oraz zwiększono wytrzymałość. Zastosowanie pięciu różnych stopni pochyłu zaowocowało uzyskaniem bieżnika generującego niższy poziom hałasu i jeszcze większy komfort jazdy.

Opona dostępna w rozmiarach: od 195/60R15 do 215/65R16. Cena od 140,00 PLN (netto).
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane