/  / Zapomniana Skoda Felicia

Zapomniana Skoda Felicia

null
© Autoforum
null

Chyba nikt nie spodziewał się takiego znaleziska. W jednym z garaży w Czechach od 20 lat stała Skoda Felicia. Auto mimo upływu czasu znajduje się w doskonałym stanie.

Czerwona Skoda Felicia została wyprodukowana w roku 1996. Starsza pani będąca właścicielką auta wyprowadzała je z garażu wyłącznie na specjalne okazje. Jednocześnie nie chciała ani sprzedać, ani oddać swojego samochodu. Skutek jest prosty do przewidzenia – egzemplarz Skody ma 20 lat, ale mimo wszystko wskazuje na liczniku przebieg zaledwie 3 555 kilometrów.

Stan samochodu jest niemalże fabryczny. Zaraz po opuszczeniu salonu sprzedaży na fotele nałożono pokrowce. To sprawia, że tapicerka nie nosi żadnych śladów zużycia. Idealnie prezentuje się też czerwona karoseria, czarne zderzaki nie zmatowiały, a srebrne felgi z kołpakami są świetnie utrzymane.

Auto kilka tygodni temu powróciło na drogi. Zanim odpalono silnik najpierw Felicia trafiła do warsztatu na wymianę wszystkich płynów i filtrów eksploatacyjnych. Mechanicy zapewniają, ze silnik jest w pełni sprawny i może służyć jeszcze latami.

Kolekcjonerski egzemplarz Felicii trafił na sprzedaż.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane