/  / Zapachowy patent w nowej Astrze

Zapachowy patent w nowej Astrze

null
© Opel
null

W Astrze V niemiecka marka nie chciała zadowolić się tylko ładnym wnętrzem o wysokiej jakości wykończenia. Opel postanowił stworzyć też rozwiązanie, które dodatkowo działać będzie na zmysły dzięki... zapachowi.

W nowej Astrze marka Opel chciała stworzyć zindywidualizowane i kompleksowo sprzyjające dobremu samopoczuciu otoczenie dla kierowcy oraz pasażera. Jedną z opcji wyposażenia jest system aromatyzacji kabiny AirWellness.

"Nasz unikatowy system aromatyzujący doskonale pasuje do skali jakościowego skoku, którego dokonaliśmy w nowej Astrze. System wypełnia wnętrze samochodu wspaniałym zapachem. Na przykład relaksujący zapach Balancing Green Tea wraz z funkcją masażu, wbudowaną w fotele, zapewnia zupełnie nowe wrażenia z jazdy - mówi Tina Müller, dyrektor ds. marketingu w firmie Opel. "Osobom preferującym bardziej męskie nuty zapachowe proponujemy natomiast zapach Energizing Dark Wood".

Zapach w zależności od nastroju
Prace nad systemem aromatyzacji kabiny AirWellness trwały ponad rok. Testowano i ulepszano niezliczone próbki kompozycji zapachowych. Ostatecznie wybrano dwa zapachy: Balancing Green Tea z efektem relaksującym lub Energizing Dark Wood o działaniu odświeżającym.Zaletą systemu AirWellness jest fakt, że użytkownik nie musi decydować się na jeden z tych zapachów. Wkłady zapachowe można szybko i łatwo wymieniać – w zależności od nastroju.

Oferta w Polsce
System aromatyzujący można zamontować na konsoli centralnej za pomocą adaptera PowerFlex (400 zł) i umieścić w nim wkład zapachowy. Elektryczna grzałka zasilana napięciem 5 V uwalnia zapach rozchodzący się po całej kabinie.

System AirWellness jest oferowany w cenie 200 zł, a wkłady zapachowe można kupić za 33 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane