/  / Zadziorna mała Skoda

CENY | Zadziorna mała Skoda

Skoda|
null
© Skoda
nullnullnull

Do polskiej oferty wchodzi model Skoda Citigo oferowany w usportowionej wersji Monte Carlo. Dzięki promocji ceny zaczynają się od niecałych 40 600 złotych.

Z zewnątrz obniżoną za sprawą sportowego zawieszenia sylwetkę wersji Citigo Monte Carlo charakteryzuje szereg sportowych atrybutów, pokrytych kontrastującą z kolorem nadwozia czernią: w tym kolorze są spojlery na przednim zderzaku oraz na pokrywie bagażnika z tyłu, dyfuzor, ramka grilla i osłony lusterek bocznych.

W ten sam sposób wykończono przednie reflektory główne i przeciwmgielne oraz 15-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich Auriga. Opcjonalnie do tej wersji modelu można również zamówić 16-calowe obręcze kół Serpens (widoczne na zdjęciach).

Efekt uzupełniają przyciemnione szyby Sunset, oznaczenie wersji specjalnej "Monte Carlo" na słupkach B oraz sportowe okleiny na drzwiach i pokrywie bagażnika. Czarne elementy można zestawić z jednym z czterech dostępnych lakierów nadwozia: czerwienią Tornado, bielą Candy, srebrnym Brilliant lub czernią Deep.

Cennik Skoda Citigo 2015

Charakter wersji Citigo Monte Carlo równie dobrze oddany jest we wnętrzu: tapicerka Sport z kontrastowymi, czerwonymi elementami i białymi pasami jest uzupełniona przez elementy skórzane, dywaniki z przeszyciami w kolorze czerwonym oraz błyszczącą czerń środkowej części deski rozdzielczej, przyozdobionej logo "Monte Carlo".

Skoda Citigo Monte Carlo bazuje na wersji wyposażenia Ambition i dostępna jest zarówno w wersji 3-, jak i 5-drzwiowej z pełną gamą silników z podstawowej wersji modelu.

Cena Citigo Monte Carlo wynoszą katalogowo od 41 590 złotych do 47 215 złotych. Upust dla klienta bez wględu na wersję nadwoziową i silnikową wynosi 1 000 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane