/  / Z drogi śledzie, bo Nissan Qashqai jedzie!

Z drogi śledzie, bo Nissan Qashqai jedzie!

null
© Nissan
null

Nissan Qashqai nowej generacji jako pojazd dla straży pożarnej? Czemu nie? "Japończyk" trafił niedawno do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach.

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach służbę rozpoczął nowy Nissan Qashqai. Auto będzie w gestii Komendanta Straży i znajdzie zastosowanie do zadań specjalnych oraz reprezentacyjnych. Samochód wyposażono m.in. w urządzenia świetlne i błyskowe oraz system rozgłoszeniowy.

Dodajmy, że nowy Qashqai nie jest pierwszym autem dostarczonym do Straży Pożarnej. Nissan ma na koncie wiele sukcesów w realizacji dostaw zarówno dla ochotniczych, jak i zawodowych jednostek Straży Pożarnej w całym kraju. W okresie ostatnich czterech lat tabory pojazdów operacyjnych Straży Pożarnej zasiliło ponad 50 samochodów tej marki, w tym modeli Navara, NV200 oraz pierwszej generacji Qashqaia.

"Cieszymy się, że dzięki bardzo dobrej opinii użytkowników Nissanów we wszystkich jednostkach Straży Pożarnej oraz lokalnym staraniom dealerów jesteśmy w stanie dostarczać coraz więcej różnych modeli naszej marki i tym samym wpisywać się w obraz idealnego dostawcy do służb mundurowych - powiedziała Iwona Bartosik, regionalny kierownik do spraw sprzedaży flotowej w polskim oddziale Nissana.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane