/  / Wyprzedaż w Mitsubishi

Wyprzedaż w Mitsubishi

null
© Mitsubishi
null

Mitsubishi ogłasza wyprzedaż samochodów. Oprócz rabatów cenowych przy zakupie wszystkich modeli japońskiej marki klienci mogą skorzystać z promocyjnego pakietu ubezpieczeniowego.

Tylko w styczniu kupując model Mitsubishi Space Star 2015 – dostępny w cenie od 38 490 zł – można skorzystać ze zniżki w wysokości 1 500 zł, która może być połączona do wyboru z trzema rodzajami kredytu BGŻ BNP Paribas. Space Star jest także dostępny w leasingu – w połączeniu ze zniżką 2 500 zł.

Ceny Mitsubishi Lancer Sedan i Sportback po zniżkach sięgających 6 000 zł zaczynają się od 55 990 zł. Również i w tym wypadku klienci mogą wybierać między trzema rodzajami promocyjnego kredytu.

Na nabywców Mitsubishi ASX – to najchętniej kupowany model japońskiego producenta w Polsce – w wersji z silnikiem benzynowym czeka zniżka w wysokości 12 000 zł, także w połączeniu z trzema rodzajami promocyjnych kredytów. W przypadku finansowania leasingiem rabat wyniesie natomiast 13 000 zł.

Kupując ASX-a z silnikiem Diesla klienci Mitsubishi otrzymują zaś 4 000 zł zniżki.

Dla klientów indywidualnych, decydujących się na zakup nowego modelu Outlander 2016, przygotowano promocyjny kredyt w połączeniu z pakietem ubezpieczeniowym 2,9% oraz premią w wysokości 2 000 zł za odkupienie używanego samochodu.  

Właściciele firm, którzy zakupią nowego Outlandera, mogą liczyć na promocyjny leasing, pakiet ubezpieczeniowy 2,9% oraz bezpłatną gwarancję przedłużoną do 300 000 km przebiegu.

Nabywcy modelu Mitsubishi L200 Premiere Edition (nowa generacja) mogą skorzystać z promocyjnego leasingu w połączeniu z pakietem ubezpieczeniowym 2,9% i premią za odkupienie używanego samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane