/  / Wyprzedaż Renault rocznik 2015

Wyprzedaż Renault rocznik 2015

null
© Renault
null

Renault rozpoczęło wyprzedaż 2015. Oferta obejmuje większość osobowych modeli marki. Klienci mogą też liczyć na atrakcyjną ofertę finansowania w przypadku zakupu Clio i Captura.

Rozpoczyna się wyprzedaż rocznika w Renault. Zestawy promocyjne zostały przygotowane do każdego objętego wyprzedażą modelu i zawierają pakiety specjalnie dobranych opcji gratis lub upusty cenowe.

Przykładowo dla Renault Megane i Scenica upusty sięgają nawet 9 500 zł, a dla Fluence 10 000 zł. Oferta promocyjna obejmuje również egzemplarze Renault Kangoo – używane często jednocześnie do celów prywatnych i zawodowych – VAT gratis, tzn. upust 18,7% wynoszący od 10 000 zł do 14 000 zł.

Zimówki za 1 zł
Do każdego nowo zakupionego modelu klienci Renault otrzymują komplet opon zimowych o wartości od 1 000 do 2 000 zł w promocji wyprzedażowej za 1 zł. Przy zakupie Clio można też liczyć na wyposażenie dodatkowe – tj. pakiet "Alize" lub "Klimat Plus" o wartości 2 200 zł.

Przygotowano ponadto promocyjne oferty finansowania. W przypadku zakupu Clio lub Captura w kredycie 3x30 można uzyskać dodatkowo 10% rabatu. Korzystając z finansowania Renault, klienci mogą liczyć na promocyjne ubezpieczenie wynoszące 2,5% wartości samochodu, a dla wybranych aut można skorzystać z pakietu ubezpieczenia nawet za 1 zł.

Do wyczerpania zapasów
Jak zapewnia generalny importer, aktualnie wybór samochodów w promocji rocznika 2015 jest duży. Wyprzedaż Renault potrwa do wyczerpania zapasów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane