/  / Wyprzedaż Renault Collection 2014

Wyprzedaż Renault Collection 2014

null
© Renault
null

Seria Renault Collection rocznik 2014 obejmuje auta z bogatym wyposażeniem, zawierające rozbudowane pakiety opcji gratis. W ramach oferty na osobowe Renault, wyprodukowane w 2014 roku, możemy liczyć na bezpłatne wyposażenie zestawione tak, aby wyjść naprzeciw najczęstszym oczekiwaniom klientów.

Elementy bezpłatnej oferty wyposażenia dodatkowego są różne, w zależności od modelu i wersji. Przy zakupie modeli z 2014 roku klienci mogą skorzystać z bogatej oferty Renault Finansowanie, połączonej z rocznym pakietem ubezpieczeniowym w programie Renault-Allianz 1,9% lub w przypadku zakupu samochodu za gotówkę 2,9%.

Oferta obejmuje również 10-procentowy rabat w kredycie 3x30 dla wybranych modeli Renault (3 raty po 30% wartości pojazdu płatne przez klienta; 10% stanowi rabat udzielony przez importera). Kredyt 3x30 może łączyć się z ofertą pakietu wyposażenia gratis – np. dla Captura, modeli z rodziny Megane i Scenic oraz Fluence, oferta kredytu 3x30 nie łączy się natomiast z rabatem podstawowym modeli Renault.

Klienci mogą uzyskać również rabat dodatkowy w wysokości 1 500 zł dla wybranych samochodów dostępnych od ręki.

Przykładowo na modelu Captur klient może zyskać ponad 8 000 zł (wybierając wersję z opcjami), zaś na modelu Clio – ponad 6 000 zł.

Oferta Collection 2014 będzie trwała w salonach Renault do końca bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane