/  / Wyprzedaż miejskiej Toyoty

Wyprzedaż miejskiej Toyoty

null
© Toyota
null

W ramach oferty wyprzedażowej na samochody rocznik produkcji 2013 miejska Toyota Aygo jest dostępna z rabatem zwiększonym do 8 200 złotych. Na wystawie w Genewie japońska marka prezentuje szerokiej publiczności już zupełnie nowe wcielenie Aygo.

Dzięki ofercie promocyjnej Toyota Aygo rocznik 2013 jest do kupienia w specjalnej cenie już od 26 000 złotych. W zamian klient otrzymuje trzydrzwiowe auto z silnikiem benzynowym VVT-i 1.0 o mocy 68 KM, który współpracuje ze skrzynią manualną o 5 biegach. W podstawowej wersji otrzymujemy standardowo takie elementy wyposażenia jak np. system ABS, EBD, VSC (system stabilizacji pojazdu) i TRC (kontrola trakcji), przednie poduszki powietrzne po stronie kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne, boczne poduszki powietrzne z przodu, wspomaganie kierownicy, lakierowane zderzaki, immobilizer oraz regulacja ustawienia kierownicy w pionie.

Nowa Toyota Aygo jedzie do salonów

Najtańsze Aygo w bardziej funkcjonalnej wersji 5-drzwiowej kosztuje natomiast dzięki promocji już od 28 900 złotych (PATRZ TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane