/  / Wszystko o przetargach samochodowych na www.samar.pl

Wszystko o przetargach samochodowych na www.samar.pl

null
nullnullnullnull

W dziale Analizy i raporty portalu Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar dostępny jest nowy dział Przetargi. To propozycja skierowana do firm zainteresowanych informacją o ogłoszonych przetargach w branży motoryzacyjnej, otwartych i rozstrzygniętych, a także do firm, które pragną wziąć udział w postępowaniu przetargowym.

Prezentowane informacje pozwalają na bieżącą analizę sytuacji na rynku zamówień publicznych, ułatwiają pozyskiwanie nowych zleceń, nawiązanie współpracy, szacowanie wartości i struktury rynku, pokazują aktywność firm obecnych na rynku, aktualne ceny zleceń, strukturę potrzeb i możliwości.

W dziale Przetargi można odnaleźć informacje o wszystkich przetargach organizowanych w kraju na podstawie ustawy o zamówieniach publicznych. Dział ten skierowany jest przede wszystkim do importerów i dealerów samochodów. Dzięki przejrzystemu układowi graficznemu strony, mają oni bezpośredni i łatwy dostęp do informacji o charakterze przetargu, instytucji składającej zamówienie oraz terminie planowanego rozstrzygnięcia. Znalezienie konkretnej informacji ułatwiają dodatkowe szczegółowe kryteria wyboru. Tak więc firmy mogą przeszukiwać dział także pod kątem np. nazwy organizatora przetargu, jego adresu czy strony www. Możliwe jest przejrzenie zawartości działu z uwzględnieniem wielkości wadium, jakie należy wpłacić czy rodzaju pojazdu poszukiwanego przez organizatora.
 
Dział Przetargi obejmuje nie tylko dostawy samochodów. Znajdziemy tu także informacje o przetargach na obsługę techniczną pojazdów, dostawy części zamiennych, opon czy paliw dla samochodów.  
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą usługą. Przed podjęciem decyzji o wykupieniu dostępu do działu Przetargów mogą Państwo sprawdzić, jak funkcjonuje i jakie dane obejmuje. Wersja skrócona zawiera dane o charakterze poglądowym i nie odzwierciedla stanu faktycznego. Rzeczywiste dane dostępne są po wykupieniu dostępu do działu Przetargów.

Koszt dostępu do działu Przetargów wynosi (kwoty netto):
225 złotych za kwartał
405 złotych za półrocze
720 złotych za rok.
 
Na specjalnie zamówienie analitycy IBRM Samar przygotują raport pokazujący, czy samochody, które dealer lub importer ma w ofercie, spełniają warunki przetargu i który z modeli najlepiej pasuje do szczegółowej specyfikacji określonej przez instytucję zamawiającą. Jako jedyni na rynku możemy także przedstawić szeroką analizę dotyczącą potencjalnej oferty ze strony konkurentów.

Analizy te będą trafiać bezpośrednio na skrzynkę mailową klienta.

Dział Przetargów skierowany jest także do instytucji organizujących przetargi publiczne. Dzięki przygotowanym przez naszych specjalistów analizom będą one miały możliwość sprawdzenia, czy przygotowana specyfikacja nie budzi kontrowersji, tzn. czy nie preferuje np. aut konkretnego producenta.  
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane