/  / Wnętrze godne Jaguara

Wnętrze godne Jaguara

null
© Jaguar
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Jaguar C-X17 został właśnie uhonorowany nagrodą za najlepszy projekt wnętrza w kategorii samochodów koncepcyjnych. Projekt C-X17 to zapowiedź wejścia Brytyjczyków do segmentu sportowych crossoverów segmentu premium.

Głosami jury koncepcyjny Jaguar C-X17 zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii, chwalony za udane połączenie w kabinie pasażerskiej interaktywnej technologii oraz najwyższej jakości rzemiosła, z jakiego znana jest ta brytyjska marka. W konkursie C-X17 wyprzedził takie modele koncepcyjne jak Renault Initiale Paris, Smart Fourjoy, Lexus LF-NX oraz Toyota FT-1.

Ian Callum, dyrektor Jaguara ds. designu, powiedział: "Jestem bardzo zadowolony, że w tegorocznym konkursie Automotive Interiors Expo Awards model C-X17 zdobył nagrodę dla najlepszego projektu wnętrza w kategorii samochodów koncepcyjnych. Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby stworzyć dla C-X17 kabinę pasażerską, która byłaby nie tylko innowacyjna i nowoczesna, ale jednocześnie luksusowa, stylowa i ponadczasowa. Tak naprawdę, jest to cel, który staramy się osiągnąć projektując wnętrze każdego modelu Jaguara, poczynając od sportowej limuzyny XE, którą szykujemy do premiery rynkowej, a skoczywszy na modelach XF, XJ oraz F-Type".

Według wiarygodnych źródeł branżowych, wersja produkcyjna Jaguara C-X17 prawdopodobnie wejdzie na rynek w roku 2016.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane