/  / Włoska premiera małego Jeepa

Włoska premiera małego Jeepa

Jeep|
null
© Jeep
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Nie lada atrakcja czekała na publiczność w Rzymie, która 22 czerwca przybyła na koncert zespołu The Rolling Stones. Niespodzianką był pierwszy we Włoszech pokaz Jeepa Renegade, który ujrzał światło dzienne podczas moto-salonu Genewa 2014.

Jeep nie mógł wybrać lepszej sposobności na swój włoski pokaz premierowy Renegade'a, ponieważ jest to pierwszy model tej marki przewidziany do produkcji także we Włoszech oraz pierwszy samochód grupy Fiat Chrysler Automobiles, zaprojektowany wspólnie przez specjalistów włoskich i amerykańskich.

Szykowany do sprzedaży w ponad 100 krajach świata, nowy Jeep Renegade wyróżnia się w segmencie wysoką sprawnością off-road oraz nie mniej niż 70 innowacyjnymi systemami w zakresie bezpieczeństwa. Jest to także pierwszy mały SUV wyposażony w 9-stopniową przekładnię automatyczną, dwa systemy napędu 4x4 do wyboru, system odłączania napędu osi tylnej oraz 7-calowy wyświetlacz na tablicy przyrządów.

Nissan Qashqai przed "francuzami"

Nowy Jeep Renegade dostępny będzie na rynkach europejskich w pełnej gamie modelowej: czterech wersjach wyposażenia Sport, Longitude, Limited i Trailhawk napędzanych turbodieslami lub silnikami benzynowymi, w konfiguracji napędu na koła przednie lub 4WD.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane