/  / Wiemy kiedy Kodiaq pojawi się w Polsce

Wiemy kiedy Kodiaq pojawi się w Polsce

null
© Skoda Auto
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Skoda szykuje się na jesienną wystawę motoryzacyjną w Paryżu. To właśnie przy okazji tej imprezy poznać mamy pierwsze ceny Skody Kodiaq. Będzie hit?

Światowa premiera Skody Kodiaq miała miejsce 1 września. Natomiast przed szeroką publicznością ten średniej wielkości SUV zaprezentuje się podczas targów branżowych w Paryżu. Ta wielka impreza motoryzacyjna potrwa w dniach 1-16 października, a poprzedzą ją dwa dni prasowe z udziałem dziennikarzy i mediów motoryzacyjnych z różnych stron świata.

ZOBACZ TEŻ:
Skoda Kodiaq premierowo

Jak udało się nam potwierdzić bezpośrednio u przedstawiciela Skody, to właśnie przy okazji paryskiej wystawy firma ujawni cenę swojego najnowszego modelu. Natomiast pierwsze egzemplarze Kodiaq trafić mają do sieci dealerskiej w lutym 2017.


comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane