/  / Wielki Test Flotowy już 21 marca w Warszawie

Wielki Test Flotowy już 21 marca w Warszawie

null
null

Już 21 marca na warszawskim Bemowie najnowsze flotowe propozycje koncernów testować będzie ponad setka fleet-managerów i decydentów branży flotowej.

Dzięki wieloletniej tradycji statuetka Fleet Awards stała się prestiżową nagrodą, którą szczycą się zwycięzcy z ubiegłych lat. Wielki Test Flotowy jest częścią znanego i poważanego w branży flotowej plebiscytu Fleet Awards.

Istotą i najmocniejszą stroną plebiscytu jest bezstronność i obiektywność jurorów. Specjaliści flotowi dzięki szeregowi testów wybiorą najlepsze propozycje w 25 kategoriach.

Wielki Test Flotowy odbędzie się na terenie na co dzień wykorzystywanym przez profesjonalnych instruktorów ze Szkoły Jazdy Renault. Skład jury to przede wszystkim fleet-managerowie, decydenci branży flotowej, przedstawiciele firm CFM, przedstawiciele organizacji związanych z motoryzacją oraz dziennikarze motoryzacyjni.

Jury Wielkiego Testu Flotowego testować będzie nominowane pojazdy na specjalnych matach poślizgowych oraz podczas specjalnie przygotowanych prób dynamicznych, których celem jest ocena najważniejszych układów pojazdów – ABS, EPS, hamowanie, przyspieszenie, zwrotność, układ kierowniczy.

Pojazdy będą oceniane przede wszystkim pod kątem ich flotowości, tj. ergonomii kabiny, sprawności prowadzenia, ładowności i łatwości dostępu do przestrzeni bagażowej.

Kryteria oceny wszystkich pojazdów zostały starannie przygotowane i skonsultowane z ekspertami flotowymi.

Wielki Test Flotowy to nie tylko impreza dla fleet-managerów, zaproponujemy także kilka propozycji dedykowanych prezesom firm. Ekskluzywne auta prezentowane będą na przejażdżkach miejskich.

Wspólnie ze specjalistami branży flotowej opracowano 25 kategorii nominacji. Samochody zgłoszone do plebiscytu podzielone zostały tradycyjnie według następujących segmentów:
- A: propozycja samochodów dla pracownika/auta miejskie,
- B: samochód dla pracownika/auta małe,
- B+: samochód dla pracownika (pojazdy te to nadal niewielkie samochody, które charakteryzuje duża przestrzeń bagażowa i stosunkowo niskie koszty zakupu),
- C: w tym segmencie samochody oferują bardzo dużo przestrzeni bagażowej i przeznaczone są dla 5 pasażerów,
- D: samochody pozycjonowane w segmencie D to średniej klasy pojazdy, którymi najczęściej poruszają się menadżerowie w firmach. Kupowane są z uwagi na komfortowe warunki podróżowania dla 5 dorosłych osób oraz duży bagażnik,
- małe i średnie premium/samochód dla menadżera,
- samochód dla prezesa,
- małe i średnie MPV i crossover,
- duże MPV i crossover,
- samochód z napędem alternatywnym,
- SUV,
- mały samochód dostawczy,
- średni samochód dostawczy,
- duży samochód dostawczy,
- samochód do zadań specjalnych.

Kolejni nominowani podzieleni zostali na kategorie: program serwisowy, program gwarancyjny, bezpieczeństwo, oleje i paliwa, technologia, serwis i odszkodowania, IT, system monitoringu flot, finanse, leasing i CFM, a także projekt innowacyjny.

Podczas całodziennej imprezy uczestnicy Wielkiego Testu Flotowego będą mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się bliżej z najnowszym projektem magazynu Flota. Wraz ze Skodą i Szkołą Auto wystartowano z największym konceptem w Polsce dedykowanym fleet-managerom: Ekspertem Flotowym.

Gala Plebiscytu Fleet Awards, która odbędzie się pod koniec kwietnia, jest zwieńczeniem dwumiesięcznych zmagań koncernów oraz firm oferujących usługi flotowe. Podczas Gali odbędzie się również II Kongres Flotowy. Jak co roku, nad obiektywnością i poprawnością głosowania czuwa niezależna firma audytorska.

Zdobywcom największej liczby punktów w danej kategorii zostaną wręczone prestiżowe statuetki Fleet Awards.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane