/  / Wielki Test Flotowy 2016

Wielki Test Flotowy 2016

null
© Wielki Test Flotowy
null

Już 20 kwietnia w Twierdzy Modlin rozegra się wielkie flotowe święto. 250 fleet-managerów wcieli się w rolę jurorów, aby testować i oceniać blisko 100 pojazdów wiodących producentów motoryzacji.


Wielki Test Flotowy jest jedyną w Polsce okazją do tak obszernych, obiektywnych i pełnych testów kilkudziesięciu aut zgromadzonych w jednym miejscu i w jednym czasie oraz udostępnionych szerokiemu gronu testujących. W rolę jurorów wcielają się fleet managerowie – czytelnicy magazynu Flota i osoby bezpośrednio odpowiadające za zakup nowych pojazdów do setek polskich przedsiębiorstw.

Wielki Test Flotowy umożliwia porównanie ze sobą konkurencyjnych modeli i spotkanie się z przedstawicielami firm świadczących usługi flotowe. To również święto motoryzacji – oto w jednym miejscu czekają do dyspozycji samochody począwszy od segmentu A, przez szeroką gamę modeli dostawczych aż po luksusowe limuzyny.

Twierdza Modlin stoi otworem
Wielki Test Flotowy w tym roku rozegra się w wyjątkowym miejscu. 20 kwietnia organizatorzy zaproszą jurorów, przedstawicieli mediów oraz gości na teren Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim koło Warszawy. To tam, wśród historycznych murów i pięknych terenów, na których Narew wpływa do Wisły, rozegra się największa plenerowa impreza flotowa w Polsce.

Każdy, kto po wcześniejszej rejestracji pojawi się na terenie Twierdzy Modlin 20 kwietnia, zyska możliwość sprawdzenia funkcjonalności, systemów bezpieczeństwa, zawieszenia, konstrukcji oraz właściwości jezdnych prezentowanych pojazdów na kilku dynamicznych próbach. Auta dostawcze wezmą udział w teście wymagającym podjazdu pod rampę oraz zawracania w wąskiej alejce.

Chętni do udziału w Wielkim Teście Flotowym w roli jurorów mogą rejestrować się za pośrednictwem portalu fleet-awards.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane