/  / Wielki Test Flotowy 2015

Wielki Test Flotowy 2015

null
© Fleet Awards Polska
null

Przed nami Wielki Test Flotowy 2015! Wydarzenie zaplanowano na 15 kwietnia. Miejsce spotkania – fabryka FSO na warszawskim Żeraniu.

Już 15 kwietnia odbędzie się spotkanie fleet-managerów ze wszystkimi liczącymi się na rynku markami flotowymi i przedstawicielami firm usługowych. Ponad sto najnowszych pojazdów wszystkich liczących się marek poddawanych zostanie obiektywnej ocenie fleet-managerów z całego kraju.

Głosować można na samochody oraz firmy usług flotowych, nominowane w ponad 30 kategoriach – m.in. samochód dla pracownika, managera czy prezesa.

Plebiscyt Fleet Awards – organizowany przez magazyn "Flota" – od ponad dekady jest barometrem nastrojów w branży flotowej nad Wisłą. Empiryczną częścią plebiscytu pozostaje niezmiennie Wielki Test Flotowy, który od aktualnej edycji uległ odświeżeniu oraz ulepszeniu. Ponad 150 fleet-managerów wcieli się w role jurorów i oceni wszystkie nominowane pojazdy na specjalnie przygotowanych próbach dynamicznych oraz podczas jazd miejskich.

Wydarzenie zaplanowano w kolebce polskiej motoryzacji – w Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu. Miejscu, w którym z hali montażowej zjechał pierwszy samochód wyprodukowany w powojennej Polsce – Warszawa M-20. To historyczne tereny hali montażowych, lakierni, magazynu blach oraz toru testowego, przez który przejeżdżało każde nowo wyprodukowane auto, staną się niecodzienną areną testów kilkudziesięciu pojazdów flotowych.

Na imprezie będzie miała miejsce polska premiera flotowa modelu Skoda Superb III oraz inauguracja bezpłatnego projektu edukacyjnego "Ekspert flotowy". To nie koniec niespodzianek – na gości czekają ponadto do przetestowania auta klasy premium (m.in. Audi, Mercedes, Land Rover, Lexus oraz Infiniti).

Więcej informacji na fleet-awards.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane