/  / Więcej Fordów w wersji Vignale

Więcej Fordów w wersji Vignale

null
© Ford
null

Ford rozszerza topową linię Vignale o cztery nowe modele. W tej grupie jest m.in. produkowany za oceanem Ford Edge oraz S-Max. A w przyszłości będzie i Kuga.

Do gamy modeli i usług firmowanych przez Forda programem Vignale dołączą niebawem takie modele jak Edge Vignale oraz S-Max Vignale i Mondeo Vignale w wersji pięciodrzwiowej. Z okazji wystawy w Genewie marka prezentuje ponadto projekt Kuga Vignale Concept.

Rozszerzona gama Vignale będzie dostępna w europejskiej sieci salonów FordStore oraz w wybranych punktach sprzedaży Forda. Do dziś oddano do użytku już około 300 placówek pod szyldem FordStore, a na początku przyszłego roku będzie takich lokalizacji łącznie około 500.

Ponadto, z myślą o klientach Ford Vignale koncern wprowadza nową ofertę typu concierge. Dzięki niej będzie można skorzystać z usług turystycznych oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych, jak na przykład Chelsea Flower Show w Londynie czy Grand Prix F1 w Monako. Klienci otrzymają też wstęp na VIP-owskie premiery podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane