/  / Ważne wzmocnienie dla floty TOPR

Ważne wzmocnienie dla floty TOPR

SKODA|
null
© Skoda
nullnull

Ekipa Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego rozszerzyła swoją flotę o nowe wsparcie techniczne w postaci aut: Octavia Combi oraz Yeti Outdoor (oba z napędem 4x4).

"Przekazane auta powstały z myślą o przemieszczaniu się w wymagających warunkach. Cieszymy się więc, że będą mogły sprostać niejednemu wyzwaniu, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu bezpieczeństwa w górach - powiedziała Katarzyna Misztal, reprezentująca markę Skoda. "Jesteśmy dumni z tego, że od 11 lat możemy wspierać Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe tworząc jego flotę".

"Setki razy w roku wyruszamy na akcje ratownicze po górskich bezdrożach. Zapoznaliśmy się już z nowymi modelami, jesteśmy pewni, że sprawdzą się w wymagających warunkach naszej pracy - mówi Jan Krzysztof, naczelnik Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wybór modeli nie był przypadkowy. Ratownicy doceniają off-roadowy styl Skody Yeti, jej przestronne wnętrze oraz oszczędny i dynamiczny silnik. Pomocna będzie także Octavia Combi, której napęd został skonstruowany tak, by sprawdzić się zarówno na nieutwardzonych lub śliskich drogach, jak też górskich serpentynach.
   
Skoda Polska wspiera działania TOPR od 2003 roku. Pierwszymi autami, jakie zostały przekazane, były Octavia w wersji 4x4 i Octavia Scout. Aktualnie we flocie TOPR jest 8 samochodów marki z Mlada Boleslav.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane