/  / Wadliwy Chevrolet Spark

Wadliwy Chevrolet Spark

UOKIK|
null
© Chevrolet
null

Na rynku polskim zaplanowano dwie akcje serwisowe, które mają związek z możliwą usterką fabryczną modelu Chevrolet Spark. W sumie chodzi o ponad 1 200 samochodów produkcji koreańskiej.

W ramach pierwszej akcji naprawczej kampania dotyczy wybranych egzemplarzy modelu Chevrolet Spark RM 2013, gdzie – jak stwierdził producent – podczas jazdy może dojść do uszkodzenia mocowania skrzyni biegów. To może skutkować opuszczeniem skrzyni i przerwaniem przeniesienia napędu na koła, w związku z odłączeniem się wału napędowego.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są łącznie 922 Chevrolety (patrz TUTAJ).

Kolejna partia miejskich Sparków, które z powodu ewentualnej wady fabrycznej powinny zjawić się na oględziny w serwisie, to wybrane egzemplarze RM 2009-2010. W przypadku tych akurat samochodów może pojawić się zwiększony skok pedału hamulca, a niekiedy może dojść do obniżenia sprawność układu hamulcowego. Może to prowadzić do nieprawidłowego działania układu ABS.

Na rynku polskim opisaną kampanią naprawczą objętych jest łącznie 325 egzemplarzy modelu Chevrolet Spark (patrz TUTAJ).

Właściciele samochodów według zapewnień generalnego importera zostaną powiadomieni listami poleconymi o możliwości wystąpienia usterki oraz zaproszeni do autoryzowanych serwisów w celu sprawdzenia i wykonania ewentualnej naprawy auta, jeśli będzie to koniecznie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane