/  / W styczniu poznamy ceny nowego Megane

W styczniu poznamy ceny nowego Megane

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ten kompakt już wywołuje duże zainteresowanie – jeszcze przed swoją premierą w salonach. Kiedy poznamy ceny nowego Renault Megane w Polsce? Najprawdopodobniej w styczniu 2016.

Renault Megane IV ujrzało światło dzienne na tegorocznym salonie samochodowym we Frankfurcie. Nowy kompakt spod znaku rombu zwraca uwagę dopracowanym i dynamicznym designem nadwozia oraz ciekawą ofertą technologii, z których niejedną przejęto z wyższego segmentu.

Nowe Megane można prowadzić z wykorzystaniem mobilnych technologii dzięki systemowi R-Link 2, z pionowo ustawionym ekranem o przekątnej 8,7”. Kierowca ma możliwość zmiany charakterystyki pracy samochodu i formy nastrojowego oświetlenia wnętrza dzięki technologii Multi-Sense. Bezpieczeństwo jazdy zapewniają nowoczesne systemy wspomagające prowadzenie – m.in. kolorowy wyświetlacz przezierny Head-Up.

Cztery koła skrętne
W wersji Renault Megane GT będzie można wypróbować system 4Control – dostępny po raz pierwszy w tej klasie pojazdów. Zapewnia on w połączeniu z układem jezdnym, opracowanym przez inżynierów z Renault Sport, jeszcze większą przyjemność sportowej jazdy.Według uzyskanych przez nas informacji, ceny Renault Megane IV na rynku polskim poznać mamy w styczniu przyszłego roku. Natomiast w salonach sprzedaży nad Wisłą nowy kompakt pojawi się od marca.

Kombi w blokach startowych
Już teraz wiadomo też na 100%, że w gamie Renault Megane IV doczekamy się wersji kombi (Megane Grandtour). Wspomniana odmiana nadwoziowa wejdzie do sprzedaży mniej więcej w październiku 2016.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane