/  / VW Golf Sportsvan dla mistrza

VW Golf Sportsvan dla mistrza

VW|
null
© Volkswagen
null

Zbigniew Bródka, zdobywca złotego medalu olimpijskiego i pucharu świata w łyżwiarstwie szybkim, wybrał nowe auto. Czym będzie jeździł sportowiec? To nowiutki Volkswagen Golf Sportsvan.

Zbigniew Bródka, zdobywca złotego medalu olimpijskiego i pucharu świata w łyżwiarstwie szybkim, wybrał nowy samochód. Wielokrotny mistrz Polski i lider narodowej drużyny łyżwiarzy, która zdobyła w Sochi brązowy medal, będzie od dzisiaj podróżował Golfem Sportsvanem. Zbigniew Bródka będzie tym samym pierwszą osobą, która wyjedzie na polskie drogi najnowszym modelem Volkswagena.

Golf Sportsvan powstał jako próba połączenia kompaktowego nadwozia znanego z precyzyjnego i sportowego prowadzenia oraz funkcjonalności typowej dla auta segmentu MPV. Sportsvan idealnie wpisuje się w potrzeby złotego medalisty, który pokonuje setki kilometrów po krajowych i zagranicznych drogach do miejsc treningowych.

"Cieszę się, że przez najbliższy rok będę mógł poznawać możliwości Volkswagena Golfa Sportsvana. Marka Volkswagen kojarzy mi się z dobrą jakością i komfortem podróży. Auto, którym będę podróżował przez najbliższy rok, spełnia moje oczekiwania zarówno od strony doznań, jak i od strony praktycznej - mówi Zbigniew Bródka.

"Golf Sportsvan wygląda bardzo dynamicznie i jest w stanie pomieścić wygodnie kierowcę oraz czterech pasażerów. Z powodzeniem będę mógł również zabrać swój treningowy bagaż, jak i rodzinę. Patrząc na samochód jako całość oraz jego możliwości, mam nadzieję, że przez ten najbliższy rok będzie on dla mnie i mojej rodziny źródłem częstej satysfakcji".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane