/  / Volvo punktuje flotowo

Volvo punktuje flotowo

VOLVO|
null
© Volvo
null

Firma Volvo Auto Polska zdobyła trzy nagrody w plebiscycie Fleet Awards Polska 2014. Wśród zwycięzców jest Volvo V60 Plug-in Hybrid, które zajęło pierwsze miejsce w kategorii samochodów z napędem alternatywnym.

"Hybrydowe Volvo V60 jest obecne na polskim rynku dopiero od dwóch miesięcy. Cieszymy się, że nasza nowość została doceniona przez środowiska flotowe, ponieważ są one dla nas ważną grupą docelową - mówi Ryszard Zdanowski, Fleet Sales Manager Volvo Auto Polska. "Jednocześnie obserwujemy trend, że dla odbiorców flotowych ochrona środowiska staje się coraz ważniejszym kryterium zakupu. Nasza hybryda ma doskonałe osiągi, duży zasięg, a jednocześnie może pokonywać dystans do 50 km na samym prądzie. Cieszymy się, że te zalety przekonały jurorów konkursu".

W kategorii średnich i dużych samochodów premium dedykowanych kadrze menedżerskiej wygrało Volvo S60, które w tym roku oferowane jest z trzema nowymi silnikami i ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów.

W tym roku jurorzy Fleet Awards wyróżnili także rozwiązania służące bezpieczeństwu. Nagrodzono system City Safety, który bez udziału kierowcy rozpocznie awaryjne hamowanie pojazdu w razie wykrycia ryzyka nieuchronnej kolizji. Omawiany system działa, gdy pojazd porusza się z prędkością do 50 km/h.

Układ jest wyposażeniem seryjnym niemal wszystkich modeli Volvo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane