/  / Volkswagen Touareg wersja Business Line

CENY | Volkswagen Touareg wersja Business Line

null
© Volkswagen
null

Aż do zakończenia produkcji obecnej generacji Touarega importer będzie oferował w Polsce wersję Business Line. Do wyposażenia seryjnego należą elementy o łącznej wartości 52 540 zł, które większość dotychczasowych nabywców zamawiała z listy wyposażenia dodatkowego.

Do wyposażenia seryjnego wersji Business Line należą między innymi systemy Park Pilot i rozpoznawania znaków drogowych, biksenonowe reflektory ze światłami LED do jazdy dziennej i z funkcją doświetlania zakrętów, alarm antywłamaniowy z niezależnym zasilaniem, kamera cofania oraz system Easy Open, a także pakiety – Design Chrome&Style i zimowy.

Touareg w wersji Business Line jest oferowany z dwoma silnikami do wyboru – podstawowa odmiana napędzana turbodieslem 3.0 V6 TDI o mocy 204 KM, z napędem na cztery koła oraz z automatyczną skrzynią biegów Tiptronic kosztuje 249 990 zł.

Natomiast za wersję Touarega z tą samą jednostką napędową – ale mocniejszą o 58 koni – trzeba zapłacić o 10 000 zł więcej.

Łączna wartość elementów wyposażenia dodatkowego, które w wersji Business Line należą do standardu, wynosi 52 540 zł. Klienci, którzy zdecydują się na zakup 204-konnego Touarega 3.0 V6 TDI 4Motion Tiptronic, zyskują w porównaniu z ceną pojedynczych elementów 36 940 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane