/  / Volkswagen ogłasza konkurs

Volkswagen ogłasza konkurs

null
© Volkswagen
null

Zaprojektowanie i wykonanie rzeźby plenerowej, symbolizującej inwestycję Volkswagena we Wrześni - taki konkurs ogłasza Volkswagen Poznań wraz z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu.

Rzeźba ma symbolizować pozytywny wpływ inwestycji na otoczenie w myśl hasła ”Ludzie. Fabryka. Miasto”. W konkursie wystartować może każdy. - Już w październiku w Białężycach pod Wrześnią oficjalnie  otworzymy najnowocześniejszą fabrykę Volkswagena w Europie – zapowiada Monika Hajbowicz, Kierownik Działu Komunikacji Volkswagen Poznań. – Ta inwestycja ma niebagatelny wpływ na Wrześnię i okolice oraz na życie mieszkańców, dlatego chcielibyśmy również w tak artystyczny sposób pokazać zachodzące wokół Wrześni zmiany i upamiętnić to wydarzenie.

Konkurs ma charakter otwarty. Może w nim uczestniczyć każda osoba pełnoletnia, która ma ochotę wypróbować swoich sił plastycznych oraz deklaruje możliwość realizacji projektu w przypadku zwycięstwa. Prace można wykonać w drewnie, metalu, kamieniu, tworzywach sztucznych, wykorzystując także oświetlenie i roślinność. Rzeźba ma ostatecznie stanąć na terenie fabryki, tuż obok jej głównego wejścia.  

Propozycje prac w formie graficznej i opisowej można wysyłać od 29.06. do 28.07. na adres:

Centrum Szkoleniowo Konferencyjne
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
ul. Warszawska 349
61-060 Poznań.
 

Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie www.volkswagen-poznan.pl/news. W pierwszym etapie wybrane zostaną trzy projekty konkursowe, które w drugim etapie poddane zostaną ocenie pracowników Volkswagen Poznań. W drodze głosowania nastąpi wybór zwycięzcy konkursu.  Jego nazwisko zostanie ogłoszone 8 sierpnia. Pula środków finansowych na wykonanie rzeźby wraz z wynagrodzeniem za wykonanie zwycięskiego projektu wyniesie 50 000 zł netto.Volkswagen Poznań to fabryka samochodów użytkowych i komponentów. Od ponad 10 lat w Poznaniu produkowany jest model VW Caddy i VW Transporter. Stąd samochody te  trafiają na rynki całego świata. Volkswagen Poznań to obecnie największy pracodawca w Wielkopolsce.  Wraz z otwarciem nowej fabryki modelu Crafter w Białężycach k. Wrześni w drugiej połowie 2016 roku liczba pracowników wyniesie blisko 10 tysięcy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane