/  / Volkswagen Golf zerka na SUV-y

Volkswagen Golf zerka na SUV-y

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnull

Przed Państwem następny debiutant jesiennej moto-wystawy w stolicy Francji. Volkswagen Golf Alltrack – bazujący na modelu Golf Variant – wjedzie do salonów w roku przyszłym.

Jak przystało na model inspirowany stylistyką modeli terenowych, Volkswagen Golf Alltrack wyróżnia się takimi elementami jak m.in. masywne nakładki nadkoli oraz elementy ochronne dolnej partii zderzaka. Standardowym elementem wyposażenia jest poprawiający trakcję napęd 4Motion. W pokonywaniu trudniejszych odcinków drogowych kierowcy pomoże też zwiększony o 20 milimetrów prześwit.

W gamie jednostek napędowych znajdziemy cztery propozycje do wyboru: obok 180-konnego benzynowca ofertę uzupełnią też diesle, które generują moc 110, 150 lub 184 koni mechanicznych.

W wersji benzynowej oraz w konfiguracji z najmocniejszym dieslem do zmiany biegów posłuży kierowcy 6-biegowa przekładnia DSG, a w pozostałych wersjach – skrzynia manualna.

Do salonów sprzedaży nad Wisłą Volkswagen Golf Alltrack zawita w roku przyszłym. Wygląda na to, że modelowi Volvo V40 Cross Country rośnie poważny konkurent.


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane