/  / Volkswagen Crafter z 3-letnią gwarancją

Volkswagen Crafter z 3-letnią gwarancją

VW|
Volkswagen Crafter GP
© Volkswagen
Volkswagen Crafter GPVolkswagen Crafter GPVolkswagen Crafter GPVolkswagen Crafter GPVolkswagen Crafter GPVolkswagen Crafter GP

VW Crafter jest objęty 3-letnią, bezpłatną, fabryczną gwarancją na podzespoły mechaniczne. Oprócz 3-letniej bezpłatnej, fabrycznej gwarancji producenta na podzespoły mechaniczne, VW Crafter może pochwalić się 3-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą i 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia.


Najważniejsze korzyści przedłużonej gwarancji dla właścicieli największego dostawczego Volkswagena to:
- bezpłatne usuwanie awarii mechanicznych, elektronicznych i elektrycznych,
- bezgotówkowe naprawy w autoryzowanych serwisach VW na terenie Europy,
- naprawy z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych,
- zwiększenie wartości rezydualnej samochodu przy jego odsprzedaży, z uwagi na dłuższy okres serwisowania w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagena.

Oprócz 3-letniej bezpłatnej, fabrycznej gwarancji producenta na podzespoły mechaniczne, VW Crafter może pochwalić się 3-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą i 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia.

Decydując się na zakup Craftera nabywca może dodatkowo wykupić 3-letni pakiet serwisowy (do przebiegu 120 tys. km) za 1 zł.

Pakiet serwisowy gwarantuje bezgotówkowe wykonywanie przeglądów w ASO VWU na terenie całego kraju i pozwala zaoszczędzić na kosztach przeglądów do 11 tys. zł. W ramach oferty promocyjnej istnieje możliwość wykupienia ochrony pogwarancyjnej na czwarty rok eksploatacji auta (lub do przebiegu 250 000km) w cenie symbolicznej złotówki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane