/  / Vignale Mondeo – czyli Ford na bogato

Vignale Mondeo – czyli Ford na bogato

null
© Ford
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Oto zdjęcia ostatecznej wersji Ford Vignale Mondeo. To propozycja kierowana do klientów, którzy szukają komfortowego i dobrze wyposażonego auta. I nie narzekają na brak gotówki.

Ford Vignale Mondeo stanowi ukoronowanie gamy modelowej Mondeo IV jako najbardziej komfortowa, a zarazem najlepiej wykonana wersja w całej ofercie. Auto będzie można kupić w czterodrzwiowej odmianie sedan lub jako kombi.

Ford Vignale Mondeo wyróżnia się dzięki takim elementom jak m.in. 20-calowe felgi Vignale ze stopu metali lekkich, oznaczenia serii Vignale, chromowane klamki drzwi i obudowy lusterek, specjalny wzór atrapy chłodnicy, a także zmodyfikowany zderzak przedni i lampy przeciwmgłowe, pikowana tapicerka skórzana foteli, jak również dedykowany lakier w odcieniu Nocciola.

Dzięki systemowi Active Noise Cancellation pasażerowie nie powinni narzekać na komfort akustyczny w kabinie – podobnie jak na fotele, które występują w zestawieniu ze specjalną tapicerką skórzaną Vignale, a w pierwszy rzędzie mogą posiadać nawet funkcję masażu.

Ford Vignale Mondeo oferować będzie w gamie silnikowej wyłącznie mocne jednostki 2.0 takie jak benzynowca EcoBoost oraz diesle TDCi – jak również hybrydowy układ napędowy o mocy maksymalnie 187 koni mechanicznych.


Ręczne wykończenie
Wart podkreślenia jest też fakt, że Ford Vignale Mondeo przed opuszczeniem linii montażowej otrzymuje ręczne wykończenie pod okiem przeszkolonych specjalistów, których zadanie polega również na wychwyceniu wszelkich niedociągnięć jakościowych.

Ford Vignale Mondeo to jednak nie tylko komfortowy i dopracowany jakościowo samochód. To również cały pakiet usług, na jakie mogą liczyć użytkownicy. Obejmuje on m.in. możliwość odbioru auta spod domu (lub biura) na potrzeby czynności serwisowych oraz odstawienie pojazdu pod wskazany adres, darmowy dostęp do myjni, a także 24-godzinny kontakt z centrum obsługi klienta.  

Mondeo od 90 000 zł – EcoBoost 1.0 w gamie

Modele serii Vignale będą oferowane w ramach sieci dedykowanych placówek Ford Store. Salony działające pod szyldem Ford Store wyposażono m.in. w interaktywne stoliki z wbudowanymi ekranami LCD, które nie tylko podkreślają ekskluzywność placówek, ale nawiązują też do najnowszych technologii multimedialnych, stosowanych w sprzedaży samochodów.

Plany zakładają, że z bieżącym  roku powstanie na terenie Europy łącznie 200 salonów Ford Store. W przyszłości takich placówek ma być 500.

Najpierw Mondeo, potem S-Max, a potem...
Pierwsi klienci będą mogli składać wstępne zamówienia poczynając od maja, z terminem realizacji we wrześniu. Już teraz marka spod znaku błękitnego owalu zapowiada, że w ślad za Mondeo kolejnym modelem oferowanym w ramach serii Vignale będzie nowy S-Max. A potem – kto wie? Może i Ford Kuga?
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane