/  / Używana Honda CR-V. Jak się sprawuje?

Używana Honda CR-V. Jak się sprawuje?

null
© Honda
null

Honda CR-V to obok Civica jeden z najważniejszych modeli w gamie japońskiej marki. Stosunkowo niedawno koncern wprowadził na rynek czwartą generację CR-V, która zastąpiła poprzednika z lat 2006-2012. Czy Honda CR-V III jako samochód używany jest godna polecenia?

W aktualnym wydaniu tygodnika Auto Świat znaleźć można artykuł dotyczący eksploatacji Hondy CR-V trzeciej generacji (2006-2012). Samochód zbiera wysokie noty przede wszystkim za trwałość i wygodę. Jego nadwozie jest nowoczesne i przestronne. Nie powinny też występować problemy z korozją, które jeśli rzeczywiście się pojawią, to dotyczą przede wszystkim tylnej klapy (w okolicy ramki nad tablicą rejestracyjną).

Honda CR-V dobrze sprawdza się jako samochód do jazdy po mieście oraz na trasie. Godne polecenia są wersje z silnikiem benzynowym 2.0 i-VTEC, które według Auto Świat są nieco pewniejszym wyborem niż diesel, a podczas spokojnej eksploatacji okazują się naprawdę oszczędne. Żywiołem "japończyka" nie jest natomiast jazda w terenie.

Obszerny artykuł poświęcony używanej Hondzie CR-V trzeciej generacji znaleźć można w aktualnym wydaniu tygodnia Auto Świat (07.04.2014).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane