/  / Użytkowe Volkswageny na IAA 2014

Użytkowe Volkswageny na IAA 2014

VW|
null
© Volkswagen
null

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie wystawy poświęconej samochodom użytkowym IAA 2014 w Hanowerze. Jakie modele podczas tej imprezy przedstawi producent ze stolicy Dolnej Saksonii?

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawi na wystawie IAA 2014 kompletną ofertę lekkich samochodów użytkowych zarówno przeznaczonych do pracy, jak i służących spędzaniu wolnego czasu. Zwiedzający targi będą mogli obejrzeć pojazdy na bazie serii Amarok, Caddy, Crafter oraz T5, będące w stanie spełnić nawet najbardziej zróżnicowane wymagania.

"Przedstawiamy naszym klientom bogatą i różnorodną ofertę rozwiązań związanych z transportem towarów, osób i codzienną eksploatacją - mówi Bram Schot, członek zarządu marki ds. sprzedaży. "Oferta samochodów użytkowych jest tak samo zróżnicowana jak klienci, którzy wywodzą się ze wszystkich branży produkcyjnych i usługowych gospodarki. Do tego dochodzą instytucje komunalne, policja, straż pożarna i inne jednostki, które stanowią ważną część naszych odbiorców".

Specjalizacja to słowo klucz. I właśnie taka specjalizacja prezentowana będzie przez niemiecką markę na stoisku targowym IAA. Na powierzchni wystawowej 7500 m2 w hali 12 oglądać będzie można 50 pojazdów, ustawionych według branż i klientów. Kolejne 30 rozwiązań transportowych wystawionych będzie na zewnątrz hali. Możliwe będą również jazdy próbne wybranymi modelami.

Także podczas tegorocznych targów IAA można będzie zaobserwować dalszy rozwój trendu zmierzającego do redukcji masy miejskich samochodów dostawczych, transporterów i pickupów oraz zwiększenia ich efektywności i oszczędności. Dla wszystkich serii modeli Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje innowacje skupiające się na mocnych i w miarę możliwości oszczędnych napędach.

Duże znaczenie dla marki mają napędy emitujące niewiele substancji szkodliwych. Stałym elementem palety modeli są lekkie samochody użytkowe z napędami BlueMotion Technology lub z napędami na gaz ziemny EcoFuel.

Na stoisku po raz pierwszy pokazany zostanie VW e-Load up!, którym Volkswagen Samochody Użytkowe wprowadza elektryfikację swoich modeli. To przystosowana do praktycznych potrzeb oferta niegenerujących emisji pojazdów dla firm dostawczych i serwisowych operujących w miastach, których samochody pokonują dziennie około 100 kilometrów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane