/  / Usterkowa wpadka Mercedesa

Usterkowa wpadka Mercedesa

UOKIK|
null
© Mercedes-Benz
null

Klienci Mercedesa jeżdżący kompaktowymi modelami tej marki mogą zostać poproszeni o stawienie się z autem w ASO. Chodzi o ewentualną usterkę pokładowej "elektryki".

Akcja naprawcza dotyczy wybranych egzemplarzy modelu Mercedes Klasy A i B, jak również CLA oraz GLA – wyprodukowanych w roku 2014. Zachodzi podejrzenie, że w niektórych autach mogły zostać nieprawidłowo zamontowane bezpieczniki w skrzynce bezpiecznikowej we wnęce na nogi pasażera. Podczas jazdy nieprawidłowo zamontowany bezpiecznik może wskutek wibracji spowodować przerwanie zabezpieczanego nim połączenia elektrycznego, a tym samym awarię związanych z tym funkcji pojazdu.

Oprócz funkcji związanych z komfortem jazdy jest to m.in. rozpoznawanie zajętego przedniego fotela pasażera, sygnalizacja stanu poduszki powietrznej pasażera, zestaw wskaźników oraz wycieraczka przedniej szyby.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 58 Mercedesów – PATRZ TUTAJ

Wybrani klienci Mercedesa otrzymają informację z prośbą o przyprowadzenie samochodu do ASO w celu dokonania sprawdzenia bezpieczników i ewentualną wymianę skrzynki bezpiecznikowej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane