/  / Ulepszony Volkswagen Amarok

Ulepszony Volkswagen Amarok

null
© Volkswagen
null

Będzie kolejna premiera w segmencie pikapów. Oto marka Volkswagen zapowiada bowiem rychłą premierę Amaroka w zmodernizowanej wersji.

Niemiecka marka jak na razie opublikowała tylko pierwsze szkice stanowiące zapowiedź nowej wersji Volkswagena Amaroka. W porównaniu z poprzednikiem pikap ma mieć bardziej atletyczny przód oraz zmodernizowaną deskę rozdzielczą.

Volkswagen Amarok mierzy na długość 5,25 m, a szerokość razem z lusterkami to 2,23 m. Rozmiar kół i opon dostępnych w różnych wersjach wyposażeniowych znacznie zwiększono. Dzięki temu zabiegowi auto wydaje się potężniejsze.

W ciągu najbliższych kilku tygodni poznamy kolejne szczegóły na temat nowego Amaroka.Konkurencja nie śpi
Warto jednocześnie zwrócić uwagę na to, jak wiele ciekawego dzieje się ostatnio w europejskim segmencie pikapów. A to za sprawą kolejnych rynkowych premier. Znamy już przecież zupełnie nowe Mitsubishi L200 oraz Nissana NP300 Navarę i Toyotę Hilux. Do tego zmodernizowany Ford Ranger.

Jednocześnie do rywalizacji o względy klientów chcą włączyć się kolejni gracze. Tacy jak np. Fiat z modelem Fullback (oparty na L200), a w niedalekiej przyszłości – Renault oraz Mercedes (konstrukcja na bazie Navary). Nad własnym pikapem pracuje ponadto Grupa PSA (Peugeot/Citroen).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane