/  / Ulepszony Hyundai Santa Fe – Ceny w Polsce

CENY | Ulepszony Hyundai Santa Fe – Ceny w Polsce

null
© Hyundai
null

Na rynku jest już dostępny Hyundai Sante Fe po zmianach modernizacyjnych. Od strony stylistycznej zmieniło się niewiele. Z drugiej jednak strony "koreańczyk" ma teraz w arsenale więcej systemów wsparcia kierowcy oraz nieco mocniejszego diesla 2.2 CRDi.

W udoskonalonej wersji Hyundaia Santa Fe – rok produkcji 2016 – poprawiono takie elementy jak m.in. układ przedniego i tylnego zderzaka czy kształt reflektorów ze światłami do jazdy dziennej LED. Wygląd zewnętrzny uzupełniają zaprojektowane na nowo felgi aluminiowe w rozmiarze 17", 18" lub 19", natomiast w kabinie znajdziemy lepsze materiały wykończeniowe oraz zmodyfikowane wskaźniki pokładowe.

W najwyższej wersji wyposażenia Platinium (ceny od 197 300 złotych) Hyundai Santa Fe ma teraz standardowo na pokładzie takie nowości w gamie jak system monitorowania martwego pola (BSD), układ automatycznego hamowania (AEB) jak również przydatny przy tak masywnym samochodzie – system monitorowania otoczenia pojazdu 360 stopni (AVM).Mocniejszy diesel 2.2 CRDi
Hyundai Santa Fe oferowany jest na polskim rynku z dwoma jednostkami wysokoprężnymi do wyboru. Obok silnika 2.0 CRDi 150 KM znajdziemy diesla 2.2 CRDi, który w porównaniu z poprzednią wersją przeszedł lekkie modyfikacje. Teraz motor rozwija maksymalnie 200 koni mechanicznych (+3 KM) oraz do 440 Nm momentu obrotowego w zakresie 1750-2500/min. (+19 Nm).

Bazowa wersja Hyundaia Santa Fe (Style) z silnikiem wysokoprężnym 2.0 oraz 6-biegowym "manualem" kosztuje od 140 300 złotych. Natomiast ceny na samochód z napędem na wszystkie koła zaczynają się od 151 800 złotych.

Mocniejszy diesel 2.2 CRDi występuje standardowo z napędem 4WD. Dla wersji wyposażenia Style kosztuje zgodnie z cennikiem od 173 800 złotych, natomiast w zestawieniu z 6-biegową skrzynią automatyczną – od 183 300 złotych.

Poczynając od wersji wyposażenia Premium w górę wszystkie egzemplarze Santa Fe mają standardowo napęd na wszystkie koła. Dopłata do wersji 7-miejscowej wynosi równe 5 000 złotych.

ZOBACZ TEŻ:
Hyundai Santa Fe 2016 – Ceny i wyposażenie
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane