/  / Ulepszony Focus na start

Ulepszony Focus na start

null
© Ford
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ford wiele sobie obiecuje po premierze zmodernizowanej wersji Focusa. Na polskim rynku samochód jest do kupienia w cenie od 57 990 złotych.

W tym miesiącu linię montażową zakładów Forda w niemieckim Saarlouis opuściły pierwsze egzemplarze w ramach produkcji seryjnej modelu Focus po zmianach modernizacyjnych. Warto podkreślić, że jest to pierwszy z łącznie 8 zakładów koncernu, gdzie nowy Focus wejdzie do produkcji. Pozostałe obiekty zlokalizowane są w takich krajach jak Argentyna, Chiny, Rosja, Tajwan, Tajlandia, Stany Zjednoczone oraz Wietnam.

W sumie dzięki wszystkim wymienionym zakładom Ford jest w stanie zapewnić globalną produkcję Focusa na poziomie ponad 1,5 mln egzemplarzy rocznie. W grę wchodzą dostawy do klientów w łącznie 140 rynkach świata.


Przypomnijmy, że po zmianach modernizacyjnych Ford Focus kosztuje w podstawowej wersji od 57 990 złotych (PATRZ TUTAJ). Podstawowa wersja Trend obejmuje w standardzie takie elementy jak m.in. klimatyzacja manualna, układ monitorowania ciśnienia w ogumieniu (TPMS), system Ford MyKey, elektrycznie sterowane lusterka boczne/lakierowane w kolorze nadwozia ze zintegrowanymi kierunkowskazami, kierownica i uchwyt dźwigni zmiany biegów wykończone skórą, komputer pokładowy oraz elektrycznie sterowane szyby w drzwiach przednich.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane