/  / Ulepszone Clio do kupienia w Polsce

CENY | Ulepszone Clio do kupienia w Polsce

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Generalny importer wprowadza do salonów nową wersję Renault Clio. Ceny dzięki rabatowi startują z poziomu poniżej 40 000 złotych.

Zmiany w stylistyce zewnętrznej wyostrzyły wizualnie linię Renault Clio. Atrapa wlotu powietrzna do chłodnicy została lekko przeprojektowana – podobnie jak układ dolnej części maski pod zderzakiem. W wyższych wersjach wyposażenia będzie można zamówić przednie reflektory LED Pure Vision wraz ze zintegrowanymi światłami diodowymi do jazdy dziennej, które tworzą kształt niczym litera "C".

W kabinie pasażerskiej zastosowano lepszej jakości materiały wykończeniowe. Producent znad Loary zapewnia, że wcześniej zarezerwowano je dla samochodów z wyższych segmentów. Do wyboru użytkowników Clio są – zależnie od wersji – trzy różne systemy multimedialne, w tym dostępny w opcji już dla wersji Life system R&Go oraz najnowsza generacja zestawu R-Link Evolution.Ceny nowego Renault Clio na polskim rynku zaczynają się od 39 900 zł za egzemplarz w wersji Life z silnikiem 1.2 16V 75. Najwyższa specyfikacja Intens wraz z jednostką wysokoprężną Energy dCi 110 kosztuje natomiast od 69 400 zł.

ZOBACZ TEŻ:
Renault Clio 2016 – Ceny poszczególnych wersji
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane