/  / Ulepszona Toyota Corolla

NOWOŚĆ | Ulepszona Toyota Corolla

null
© Toyota
nullnullnull

Japońska marka zapowiada kolejną nowość w gamie modelowej. Zmodernizowana Toyota Corolla – bo o niej mowa – zadebiutuje na polskim rynku już w lipcu bieżącego roku.

Przód Corolli całkowicie przeprojektowano. Wąski górny grill przechodzący płynnie w linię reflektorów LED oraz masywny dolny pas ze zderzakiem nawiązują do obecnej stylistyki nowych modeli Toyoty – od Aurisa i Avensisa po RAV4. Z tyłu zaś zmienił się kształt świateł LED oraz projekt chromowanych wykończeń. Profil auta wygląda bardziej świeżo dzięki nowym wzorom 16- i 17-calowych felg aluminiowych.

Zmodernizowana Corolla będzie dostępna w 9 kolorach nadwozia do wyboru. Nowością są trzy metalizowane lakiery: Platinium Bronze, Tokyo Red oraz Earth Bronze.

W wyposażeniu Corolli pojawi się pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, którego działanie opiera się na współpracy lasera i kamery. Na całość składają się cztery następujące elementy: układ wczesnego reagowania w razie niebezpieczeństwa zderzenia (PCS), ostrzeganie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), rozpoznawanie mijanych znaków drogowych (RSA) oraz automatyczne światła drogowe (AHB).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane