/  / Tym Fiatem trzeba się przejechać

Tym Fiatem trzeba się przejechać

null
© FIAT
null

Fiata 500X można już kupić i w USA. Według jednego z czołowych portali za Oceanem jest to samochód, który może zmienić u klientów sposób postrzegania nawet całej marki.

Amerykański serwis motoryzacyjny Autotrader.com przygotował kolejną edycję zestawienia modeli, które powinni przetestować klienci zainteresowani kupnem nowego samochodu ("Must Test Drive Award"). To forma wyróżnienia samochodów zasługujących na szczególną uwagę. Ich wyposażenie, cena oraz wrażenia za kierownicą mogą być bowiem dla użytkownika naprawdę miłą niespodzianką i zupełnie zmienić jego sposób postrzegania nawet całej marki.

Do zestawienia 10 samochodów wartych przetestowania załapał się i Fiat 500X. Samochód z Włoch zbiera pochwały m.in. za bogate wyposażenie, przestronne jak na tą klasę pojazdu wnętrze oraz za niezłą jednostkę napędową i przystępną cenę.A skoro mówimy o cenie, to warto przypomnieć, że na polskim rynku Fiat obniżył niedawno ceny na 500X (w zależności od wersji nawet o 7 000 złotych). Bazowa odmiana kosztuje w salonach niecałe 56 000 złotych – PATRZ TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane