/  / Twingo skusiło Katarzynę Glinkę

Twingo skusiło Katarzynę Glinkę

null
© Renault
null

Katarzyna Glinka wzięła udział w testach nowego Renault Twingo. Aktorka i jednocześnie ambasadorka marki została zaproszona do wzięcia udziału w jazdach testowych we Francji.

Jazdy testowe zorganizowano we francuskim Nantes, gdzie aktorka miała do wyboru kilka kolorów samochodu. Gwiazda pozowała do zdjęć w strojach marki Bizuu, z którą Renault Polska nawiązało współpracę przy promocji modelu Twingo.

Renault Twingo to zupełnie przeprojektowany 5-drzwiowy samochód miejski, w którym zastosowano szereg ciekawych rozwiązań, w tym silnik umieszczony z tyłu. Dzięki takiej konstrukcji Twingo charakteryzuje się najlepszą zwrotnością w swojej klasie, pozwalającą swobodnie poruszać się zatłoczonymi i wąskimi ulicami.

Jak podkreśla Renault, Katarzyna Glinka świetnie czuła się za kierownicą Twingo. "Samochód jest naprawdę uroczy, miejski, kolorowy i świetnie się nim jeździ po wąskich uliczkach. Jest tak zwrotny, że można nim zaparkować dosłownie wszędzie. Doskonałe rozwiązanie na zatłoczone miasta - powiedziała aktorka.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane