/  / Trwa wyprzedaż Volkswagenów 2015

Trwa wyprzedaż Volkswagenów 2015

null
© Volkswagen
null

Ruszyła druga faza wyprzedaży w salonach Volkswagena. Promocyjna oferta obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i użytkowe VW.

Dostępność poszczególnych wersji wyprodukowanych w 2015 roku sprawdzić można samodzielnie dzięki wyszukiwarce uruchomionej na stronie volkswagen.pl.

W wypadku samochodów użytkowych oferta wyprzedaży jest skierowana do klientów, którzy zakup auta planują na wszelkie możliwe sposoby – za pośrednictwem leasingu, za gotówkę lub na kredyt albo są zainteresowani użytkowaniem samochodu w ramach finansowania Profit Lease.

Oferta dla klientów, którzy finansują zakup auta poprzez leasing, obejmuje wszystkie modele. Samochody są oferowane z pakietem korzyści – rabatem sięgającym 20 000 zł netto, promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym (wynoszącym 1,9% wartości auta), promocyjnym finansowaniem (CarePort Leasing 104%) i z pakietem przeglądów na 36 miesięcy (120 000 km) uwzględnionym w cenie zakupu.

Klienci, którzy w ramach wyprzedaży kupią użytkowy model Volkswagena za gotówkę lub korzystając z kredytu, mogą liczyć na rabat w wysokości nawet 26 000 zł netto oraz na promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne wynoszące 0,1% wartości samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane